Інститут кураторів

У 2018-2019 р. за викладачами кафедри для наставництва закріплені групи

1. доц. Флекей Н.В. - 19 група

2. проф. Кашуба М.О. - 20 група

3. доц. Сопель О.М. - 21 група

4. доц. Пашко К.О. - 22 група

5. ас. Копач О.Є. - 38 група

6. ас. Федорів О.Є. - 39 група

7. ас. Мельник Н.А. - 43 група.

Відповідно до плану національно-патріотичної роботи викладачі кафедри проводили збори із студентами прикріплених груп .

Разом із студентами підтримували акцію «Україна – це я». Були учасниками заходів із вшанування пам’яті воїнів УПА.

Зважаючи на розвиток військових дій на сході, неодноразово проводили бесіди з питань розуміння ситуації, української культури, традицій та їх цінностей, збереження територіальної цілісності.

Студенти стоматологічного та медичного факультетів разом із кураторами 15 травня відвідали музей-садибу Івана Горбачевського у селі Зарубинці Збаразького району (2015 рік).

Іван Якович був патріотом України. Із 88 років свого земного буття 67 прожив за кордоном, де здобув світову славу і визнання. Ніколи не цурався свого походження і всіляким чином допомагав Україні. Як розповіла доцент кафедри гігієни і екології Олена Лотоцька, вражаючим є той факт, що обряд поховання Івана Горбачевського відбувався на українському прапорі. Це свідчить про його глибоку відданість своїй батьківщині.

Літературний вечір, присвячений дню народження Лесі Українки за участю студентів 21 групи 6 курсу медичного факультету (2015 рік).

Проведено бесіду «Здорова нація - безпека держави», де мова велася про любов до рідної землі, що є обов’язком кожного.

30 вересня, 2015 року студенти 9 групи ІІІ курсу медичного факультету разом з куратором доц. Сопель О. М. в обласному краєзнавчому музеї відвідали унікальну виставку копій давньоукраїнських рукописних раритетів Презентував виставку. Юрій Храпай - копіїст стародавніх текстів, спеціаліст із відтворення давньоукраїнських рукописних раритетів. Студенти побачити копії сторінок давніх раритетів, які кілька сотень років знаходяться поза межами України. Це, перш за все, копія розвороту Реймського Євангелія (українська перша книга, оскільки більш ранніх відомих давньоукраїнських рукописів не збереглося, науці вони не відомі), копії сторінок Київського Євангелія, відтворені тексти «Руської правди», «Правди Ярослава», Литовського Статуту».

Студенти 9 групи ІІІ курсу медичного факультету разом з куратором доц. Сопель О. М. в обласному краєзнавчому музеї (30.09.2015 рік)

25 жовтня 2015 року студенти 13 та 10 групи ІІІ курсу медичного факультету разом з кураторами доц. Лотоцькою О.В. та Флекей Н.В. відвідали Тернопільський обласний драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка, де переглянули виставу «Тітонька Чарлі»

Куратори із студентами відвідали драмтеатр, а також кінотеатр, де переглянули фільм «Поводир».

В жовтні проводились зустрічі з правозахисниками по питанню медичного права і законності.

10 група 3 курсу 10 листопада 2015 відвідала виставу у Тернопільському драмтеатрі

імені Т.Г. Шевченка

19 листопада 2015 року студенти 9 групи ІІІ курсу медичного факультету разом з куратором доц. Сопель О.М. відвідали цікаву зустріч з єпископом-помічником Тернопільсько-Зборівським Української Греко-Католицької Церкви Теодором з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження Митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького. Єпископ Тернопільський і Зборівський, владика Теодор розповів про митрополита УГКЦ. Він розкрив його постать на прикладі становлення людини від навчання до самопожертви як духовного діяча. З озвучених висловлювань відомого духовного сподвижника присутні в залі знайшли для себе мудрі настанови у житті.

Студенти 9 групи 3 курсу медичного факультету з куратором доц. О.М. Сопель на зустрічі з єпископом-помічником Тернопільсько-Зборівським Української Греко-Католицької Церкви Теодором (2015 рік)

Асистент Юрчишин О.М. проводила в 33 групі з іноземними студентами бесіду з питань епідеміологічної ситуації викликаної вірусом Ебола.

Екскурсія студентів 6 курсу 21 групи медичного факультету у Вінницький державний медичний університет та музей-садибу М.І. Пирогова (2015 рік).

18 лютого 2016р на кафедрі загальної гігієни та екології відбулося засідання кураторів та їхніх груп, на якому обговорили низку важливих питань,що стосуються здорового способу життя, зокрема вплив на організм людини алкоголю, тютюнопаління, куріння кальяну, героїну та марихуани.

Наприкінці із завершальним словом виступила старший викладач кафедри Неоніла Голка, яка розповіла про вплив тютюнопаління на чоловіків та жінок

Ст. викл. Н.В. Голка виступає перед студентами (2015 рік)

У 31 групі медичного факультету ас. КопачО.Є. провела семінар - дискусію на тему :" Методи профілактики ГРВІ" (2015 рік)

Екскурсія студентів 3 курсу 17 групи із ас. Смачило О.М. у краєзнавчий музей (2016 рік).