Наукові публікації доц. Крицької Г.А.

• Лотоцька О.В. Профілактична медицина як важлива складова громадського здоров’я / О.В. Лотоцька, В.А. Кондратюк, О.М. Сопель, Г.А. Крицька, К.О. Пашко, О.Є. Федорів // Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров’я України – 2019. – № 2 (80) – С. 40-44.
  • Kopach O.Ye. Features of biliary tract function of the liver with mechanical trauma of varying severity against the background of poisoning with salts of copper and zinc / O. Ye. Kopach, O. Ye. Fedoriv, N. A. Melnyk, H. A. Krytska // Здобутки клінічної і експериментальної медицини – 2019. – № 2 (38) – С. 22-28.
  • Kopach O.E. Сhanges in the content of molecules of middle mass in animals in conditions of serious injury on the background poisoning by salts of copper and zinc / O.E.Kopach, G.A.Krytska, O.E.Fedoriv, N.A.Melnyk// Здобутки клінічної і експериментальної медицини. – 2018. – № 1(33). – С. 14–15.
  • Boyarchuk O., Krytska H., Chornomydz A., Pelykh V., Chornomydz I., Kosovska T., Horishnyi I. Perspectives of the inhaled antibiotics usage in pediatrics // Archives of the Balkan Medical Union. - 2018. - Vol. 53, №. 2. - P. 14-22.
  • Марчишин С.М. Дослідження коригуючого впливу рослинного екстракту з цукрознижуючими властивостями на гістоструктуру підшлункової залози щурів зі змодельованим діабетом 2-го типу / С. М. Марчишин, Н. А. Гудзь, Г. А. Крицька, О. П. Андріїшин, Н. О. Твердохліб. Світ медицини та біології. 2018. № 2 (64). С. 160-165.
  • Крицький І. О. Формування професійної компетентності майбутнього лікаря на прикладі студентів медичного факультету ТДМУ / І. О. Крицький, П. В. Гощинський, Т. І. Крицький, І. М. Горішній, О. М. Мочульська, Г. А. Крицька // Медична освіта. - 2018. - № 3. - С. 44-47.
  • Крицький І. О. Лікування анальних тріщин у дітей фітоциліндрами з плодів шипшини й екстракту ромашки / І. О. Крицький, П. В. Гощинський, Т. О. Воронцова, В. О. Синицька, Г. А. Крицька, Т. І. Крицький // Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - 2018. - № 1. - С. 15-17.
  • Крицька Г. А. Перспективи та труднощі ефективного використання інноваційних технологій для забезпечення професійної підготовки студентів-медиків при вивченні клінічних дисциплін / Г. А. Крицька, І. О. Крицький, Г. Я. Загричук, Т. І. Крицький // Медична освіта. - 2017. - № 2. - С. 33-36.
  • Halina Krycka, Olena Lotocka. Вільнорадикальні процеси в організмі щурів на фоні вживання води з різним вмістом стеаратами калію та натрію в комбінації з марганцем // POLISH NURSING – 2016. - № 4 (62)12. - С.552-557.
  • Зміни варіабельності серцевого ритму у дітей молодшого шкільного віку з йододефіцитом впродовж навчального року / О.М. Юрчишин, О.Є. Копач, Г.А. Крицька // Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоровя України – №3. – 2015 р.
  • Дія хлориду кадмію на секреторну активність міоендокринних клітин передсердь / Гнатюк М. С., Кондратюк В. А., Крицька Г.А. та ін. // Гігієна населених місць. – 2014. – Випуск 64. – С.323-326.
  • Вплив хлориду кадмію на особливості ремоделювання камер серця з різними типами кровопостачання / М.С. Гнатюк, В.А. Кондратюк, Г.А. Крицька та ін. // Гігієна населених місць: збірник наук. праць / редкол.: А. М. Сердюк (голов. ред.) та ін. – 2013. – Випуск 61.– С. 351-356.
  • Кашуба М.О. Методологічні підходи до визначення вмісту у наночастинок свинцю в аерозолях. М.О. Кашуба, Т.І. Крицький, Г.А. Крицька // Вісник наукових досліджень – 2013. – №3. – с. 111-114.
  • Санітарно-гігієнічні проблеми середніх і малих річок Тернопільщини як джерел водопостачання / Кондратюк В. А., Лотоцька О.В., Крицька Г.А., Панічев В.О. // Вода: гігієна і екологія, – 2013. – випуск 3-4. – С. 33-46.
  • Санітарно-гігієнічна характеристика річки Серет в умовах кризової екологічної ситуації / Лотоцька О.В., Дністрян С.С., Крицька Г.А. та ін. // Гігієна населених місць: збірник наук. праць / редкол.: А. М. Сердюк (голов. ред.) та ін. – 2012. – Вип. 60. – С. 109-114.
  • Крицький І.О., Гощинський П.В., Крицька Г.А. Запровадження кредитно-модульної системи у практику роботи медичного факультету ТДМУ //Медична освіта. – 2012. - №4. – С.18-19.
  • Гігієнічні аспекти профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій / В.А. Кондратюк, М.О. Кашуба, Г.А. Крицька та ін. // Інфекційні хвороби. №1. – 2010. – С.67-69.