Наукові публікації доц. Пашка К.О.

• Лотоцька О.В. Профілактична медицина як важлива складова громадського здоров’я / О.В. Лотоцька, В.А. Кондратюк, О.М. Сопель, Г.А. Крицька, К.О. Пашко, О.Є. Федорів // Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров’я України – 2019. – № 2 (80) – С. 40-44.

• Мисула І.Р. Перспектива підготовки лікарів у Тернопільському Державному медичному університеті імені І.Я.Горбачевського / І. Р. Мисула, А. Г. Шульгай, К. О. Пашко, І. М. Кліщ // Медична освіта. – 2012. – № 1. – C. 102-107.

• Бабінець Л.С. Аналіз чинників розвитку наукового потенціалу в Тернопільському Державному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського / Л. С. Бабінець, О. М. Сопель, К. О. Пашко // Медична освіта. – 2012. – № 1. – C. 124-127.

• Пашко К.О. У майбутнє рухаємося з упевненістю. Перспективи розвитку навчально-наукового iнституту фармакологiї, гiгiєни та медичної бiохiмiї iм. М. П. Скакуна / К. О. Пашко, O. І. Острівка, С. І. Яворська // Медична освіта. – 2012. – № 1. – C. 127-131.

• Ковальчук Л.Я. Про подальше удосконалення семестрових комплексних тестових іспитів у ТДМУ імені І.Я.Горбачевського / Л. Я. Ковальчук, І. Р. Мисула, Пашко К.О., П. Р. Сельський // Медична освіта. – 2011. – № 2. – C. 69-71.

• Ковальчук Л. Я. Семестрові комплексні тестові іспити – надійний критерій оцінки знань студентів / Л.Я. Ковальчук, І. Р. Мисула, Пашко К.О., П. Р. Сельський // Медична освіта. – 2010. – № 1. – C. 16-38.

• Пашко К.О. Розвиток сучасних методів оцінювання рівня знань студентів в умовах кредитно-модульної системи організації навчального процесу на кафедрі загальної гігієни та екології / К.О. Пашко, М.О. Кашуба, О.В. Лотоцька та ін. // Мед. освіта. – 2009. – № 2. – С. 100-101.

• Кашуба М.О. Шляхи підвищення практичної направленості викладання гігієни у ВМ(Ф)НЗ / М.О. Кашуба, К.О.Пашко, О.В. Лотоцька та ін. // Медична освіта. – 2007. – № 3. – С. 108.