Юрчишин Оксана Михайлівна

У 1998 р. закінчила сестринського відділення Самбірського медичного училища з відзнакою присвоєно кваліфікацію медична сестра.

У 2000 році закінчила факультет вищої медсестринської освіти, тоді Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького з відзнакою присвоєно кваліфікацію бакалавра медицини.

У 2002 році закінчила факультет психології, педагогіки та соціальної роботи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за спеціальністю "Психологія", присвоєно кваліфікацію практичного психолога в закладах освіти.

У 2007 році закінчила медичний факультет Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з відзнакою, за спеціальністю "Медико-профілактична справа" та присвоєно кваліфікацію спеціаліста «Лікар».

У 2008 році закінчила інтернатуру за спеціальністю "Загальна гігієна".

У 2009-2013 рр. навчалася в очній аспірантурі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського" на кафедрі нормальної фізіології.

Кандидат медичних наук з 2013 року.

Кандидатська дисертація на тему: «Адаптація дітей молодшого шкільного віку до навчальних навантажень в йододефіцитному регіоні» за спеціальністю 14.03.09 – нормальна фізіологія.

Вчене звання доцента присвоєно у 2020 році.

У 2022 році під її керівництвом  підготувала студентку до Всеукраїнського конкурсу наукових робіт  за напрямком теоретична медицина, де студентка була переможнецею 2 місця.

З 2022 року виграла грант «Програма Erasmus+: гранти на мобільність для студентів та співробітників з України 2022-2024» Італія проходить стажування.

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

Захворюваність дітей, фізичний та психомоторний розвиток дітей, визначенням йодурії в йододефіцитному регіоні, рівень адаптаційних можливостей серцево-судинної системи, дослідженнями серцевого ритму, регуляція вегетативної нервової системи, особливості харчування дітей із різним рівнем забезпечення йодом.

Діабет; хворі на діабет; способи життя; правильне харчування; виховання самоуправління.

Навчання музики та його здатності змінювати нервову систему, відповідальну за руховий контроль (Магнітоенцефалографія, зміни в мозочку, базальні ганглії, моторна кора, премоторна кора, слухова кора).

Магнітне дослідження резонансної томографії, хвороба Альцгаймера, харчовий статус, оцінюнка впливу емоційних стимулів на руховий контроль м’язів обличчя.

Є авторкою та співавторкою близько 70 наукових публікацій, з яких біля 5 наукових публікацій, включених до наукометричних баз Scopus і Web of Science.